Geri Dön
Atp Glove World Korse
          
          
          
          
          
 
 
 
Adet :
Seçenekler :
69,00 TL
79,00 TL
Taksit Seçenekleri
Son kullanma tarihi
Havale İle
67,62 TL
Stokta
Var
 

Atp Glove World Korse Özellikleri

Marka : ATP Glove World
Hedef: Fit Olmak - Yağ Yakmak - Sağlıklı Yaşam
 

Atp Glove World Korse Kullanımı

Başlangıç Seviyesi
 
Orta Seviye
 
İleri Seviye
 
 

Atp Glove World Korse İçeriği

 

Atp Glove World Korse Açıklama

Atp Glove World Termal Korse
 
Neopren Kumaş vücut ısısını yükseltir ve  terleme sağlar.
Cırtlı ve esnek yapısı sayesinde tüm bedenlerde rahatlıkla kullanabilen özelliğe sahip. Özel kumaş yapısı sayesinde termal etkiye ilave sürekli masaj etkisiyle yağ toplanmalarının azalmasına ve yağ oluşumunun önlenmesi olur.
 
İnce bir bele kavuşmanıza yardımcı olmasının yanı sıra, termal sauna özelliği sayesinde bel bölgenizi sıcak tutarak mevcut olan ağrılarınızın azalmasına yardımcı olur. Gün ister boyu spor yaparken, ister işyerinizde ya da arzu ederseniz normal günlük aktiviteler teklif edilebilir. Spor veya günlük giysilerinizin altına rahatlıkla giyebilirsiniz.
Kişisel arzınıza göre günde 8 saate kadar kullanabilirsiniz.
İnce bir bel ve daha güzel bir vücut şekline kavuşmanıza yardımcı olması için keyifle ve güven içinde yararlanabileceğiniz bir üründür.

1,15 cm uzunluk

25 cm genişlik

 
% 100 orjinal 
-% 90
Neopran
-% 5 Jarse -% 5 Cırt tutan kumaş
 
 
 
 
 
 
 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.

SKOR KARTI
Genel
94/100
İşlevsellik Konfor Dayanıklılık Tasarım Puan

93

92

94

95

96

 
Benzer Ürünler
 
 
Bu ürünü alanlar bunları da aldı
 
Provitamin © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.